Fisk RESIDENTS | Kopli 76A
Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data05/virt42897/domeenid/www.fisk.ee/htdocs/fisk-residents/wp-content/themes/fisk/index.php on line 40

FISK RESIDENTS

FISK Residents on Tallinna perspektiivikaimas piirkonnas Kalamajas asuv kolmest isikupärasest hoonest koosnev elamukompleks, mille teeb unikaalseks miljööväärtusliku ümbruskonna integreeritus väärika 1950-ndate arhitektuuri ja tänapäevase kõrgdisainiga.

FISK Residents moodustab ühtse terviku kaasaegsetest ehitus- ja tehnoloogialahendustest ning rohelisest ja kvaliteetsest elustiilist. Kõrgete lagedega industrialistlikest hoonetest luuakse tänapäevased hubased loftid, kuid ajaloolist aurat jäävad rõhutama tellistest kontrastseinad ning luksuslik termotöödeldud ja õlitatud saarepuust liistparkett.

Elamukompleksi kolmeks isikupäraseks loft-stiilis hooneks on 14 korteriga Peamaja, 14 ridaelamuboksiga Galeriimaja ning 2 paarismajaboksiga Hoovivilla.

Maju ühendab suur ja privaatne sisehoov rohehaljastuse ning mänguväljakutega. Turvalises hoovis asuvad ka rattamaja ja parkimiskohad nii elamukompleksi elanikele kui külalistele. Erinevalt enamikest uusarendustest, ei ole FISK Residentsi puhul probleemiks ebamugavused parkimiskohta leidmisel – iga korteri hinnas sisaldub juba ka parkimiskoht! Lisaks, hoovi on loodud laadimisvõimalus elektriautodele!

FISK Residents on ideaalseks kodukohaks neile, kes hindavad kõrget kvaliteeti, isikupära ja avarust igas mõttes. Eelkõige peavad FISK Residentsi tulevased elanikud lugu looduslähedasest rohelusest, rahust ja puhkusest pärast argipäevasaginat, kuid põliste linnaelanikena ei ole nad nõus loobuma mugavusest ja vaheldusrikkusest, mida pakub südalinna vahetu lähedus.

PEAMAJA | FISK RESIDENTS

FISK Residentsi visiitkaart, suurejooneline Peamaja, on 1952. aastal valminud ning nüüd oma ajaloolise detailiderohke ning soliidse fassaadidekooriga rekonstrueeritav kortermaja rikkaliku kõrghaljastuse keskel. Valmib suvel 2015.


Uue elu saavas Peamajas on 14 erineva suurusega avarat korterit, kus on ajastule iseloomulikud elegantsed kolme meetri kõrgused laed ning suured valgusküllased aknad.

Kahes suuremas korteris on ka saun.
I korruse hoovipoolsete korterite juurde kuulub suur terrass.

fisk-residents-loft-style

Ajaloolist aurat rõhutavad algupärased punastest tellistest seinad vaheldumisi heledates toonides seintega, millega harmoneerub suurepäraselt luksuslik termotöödeldud ja õlitatud saarepuust liistparkett koos keraamilise plaadiga.

Kõikide Peamaja korterite juurde kuulub parkimiskoht residentsi turvalises sisehoovis ja eraldiseisev panipaik. Arhitekti poolt on välja töötatud hoonele iseloomulik siseviimistluslahendus, vannitubade puhul saab valida 4 erineva plaadilahenduse vahel. Loe siseviimistluspakettide kohta lähemalt siit.

Korterite hinnas sisaldub liitumine kõikide vajalike kommunikatsioonidega. Loe lahenduse kohta lähemalt siit.

HINNAD & PLAANID

GALERIIMAJA | FISK RESIDENTS

FISK Residentsi keskmes asub moodne ridaelamu – L-kujuline Galeriimaja, mis liitudes Peamajaga moodustab elamukompleksi suure privaatse sisehoovi. Valmib sügisel 2015


Galeriimajas on 14 erinevas suuruses avarat ridaelamuboksi, milledest enamike juurde kuulub ka hubane rõdu ja/või terrass.

Enamikes ridaelamuboksides on kaminavalmidus ning paljudes ka saun.

Sarnaselt Peamajale on ka Galeriimajas ajastule iseloomulikud elegantsed kolme meetri kõrgused laed ning suured valgusküllased aknad.

Ajaloolist aurat rõhutavad algupärased punastest tellistest seinad vaheldumisi heledates toonides seintega, millega harmoneerub suurepäraselt luksuslik termotöödeldud ja õlitatud saarepuust liistparkett koos keraamilise plaadiga.

fisk-residents-loft-style

Kõikide Galeriimaja bokside juurde kuulub parkimiskoht residentsi turvalises sisehoovis ja eraldiseisev panipaik.

Arhitekti poolt on välja töötatud hoonele iseloomulik siseviimistluslahendus, vannitubade puhul saab valida 4 erineva plaadilahenduse vahel. Loe siseviimistluspakettide kohta lähemalt siit.

Ridaelamubokside hinnas sisaldub liitumine kõikide vajalike kommunikatsioonidega. Loe lahenduse kohta lähemalt siit.

HINNAD & PLAANID

HOOVIVILLA | FISK RESIDENTS

FISK Residentsi pärliks on suursugune Hoovivilla, mis rekonstrueeritakse isikupäraseks paarismajaks neile, kes hindavad privaatsust. Valmib sügisel 2015


Hoovivilla paksud ajaloolised müürid annavad majale võimsa ilme, millele lisab pehmust mõlema boksi suur muruplatsiga integreeritud õdus terrass. Omanäolisust lisab veelgi katusest maani ulatuv sõrestik-katusealune. Mõlema boksi esimese korruse elutoa ja söögitoa aknast avaneb kena vaade rohealale.

Paarismaja mõlema korteri juurde kuulub parkimiskoht turvalises sisehoovis.

fisk-residents-loft-style

Ajaloolist aurat rõhutavad algupärased punastest tellistest seinad vaheldumisi heledates toonides seintega, millega harmoneerub suurepäraselt luksuslik termotöödeldud ja õlitatud saarepuust liistparkett koos keraamilise plaadiga.

Sarnaselt Peamajale ning Galeriimajale on ka Hoovivillas ajastule iseloomulikud elegantsed kolme meetri kõrgused laed ning suured valgusküllased aknad.

Arhitekti poolt on välja töötatud hoonele iseloomulik siseviimistluslahendus, vannitubade puhul saab valida 4 erineva plaadilahenduse vahel. Loe siseviimistluspakettide kohta lähemalt siit.

Mõlema paarismajaboksi hinnas sisaldub liitumine kõikide vajalike kommunikatsioonidega. Loe lahenduse kohta lähemalt siit.

HINNAD & PLAANID

AEG

FISK Residents on inspireeritud Kalamajast kui kiiresti arenevast ja pidevalt muutuvast piirkonnast, kus põimuvad kohalik ajalooline õhustik ja arhitektuur ning tänapäevane värvikas ning multikultuurne linnapilt.FISK (rootsi keeles “kala”) rõhutab Kalamaja algupära nüüdisaegses võtmes – idee, mida kannab endas ka uus elamukompleks.FISK Residents asub miljöövärtusliku Kalamaja külje all vaid mõneminutilise teekonna kaugusel Tallinna kirevast südalinnast. Siin samas on Kalamaja elust pulbitsevad mõnusad kohvikud ning söögikohad oma tuntud headuses:

kohe üle tee asuv Kamahaus, Sesoon, Boheem, F-hoone, Moon, Klaus, Kukeke, MARU, Diip ja Pudel Baar. Need on vaid mõned näited kohtadest, kus nautida erinevaid maitseid, head atmosfääri ning sõprade seltskonda.Põnevat ning vaheldusrikast meelelahutust pakuvad Telliskivi Loomelinnak, Lennusadam, Kultuurikilomeeter, Eesti Disaini Maja, Lastemuuseum, Patarei Vanglamuuseum ning Noblessneri sadam.Värvikaid üritusi jagub aastaringselt suurtele ja väikestele, nii kultuurihuvilistele kui ööelu nautlejatele.
Vaid ca kilomeetri raadiuses on arvukalt lasteaedu, sh Karjamaa Gümnaasium, Ristiku Põhikool ning Kalamaja Põhikool.Rahu ja roheluse hindajad leiavad hea äraolemise arvukates lähedalasuvates parkides – idüllilisi jalutuskäike, linnulaulu, päikesepaistet ning pargipuude kohinat pakuvad Kalamaja park, Karjamaa park ning Kopli Kasepark , lastele jagub mängulusti lõbusatel mänguväljakutel. Mereni on jalutada vaid 500 meetrit!Igapäevased ostud on mugav sooritada lähedalasuvates kauplustes, võimalus on külastada ka kontrastiderohket ja alati elavat Balti Jaama Turgu.

ROHELUS

FISK Residentsi südameks on üle 6200 ruutmeetri suurune turvaline ning privaatne sisehoov, kus vahelduvad kaunid puud ja põõsad avarate roheliste muruplatsidega – suurepärane võimalus nautida värsket õhku, päikesepaistet ning olla eemal argisest linnakärast, olles ometi linna ühel olulisemal tuiksoonel.

Elamukompleksi ümbruses ja hoovis säilitatakse senine rikkalik ja mitmekesine kõrghaljastus. Lisaks istutatakse krundile maastikuarhitekti valvsa pilgu all juurde ~430 ühikut noori puid ja põõsasid – näiteks paigutatakse iga ridaelamuboksi ette erinevast liigist taim, et omanikul koduukse ülesleidmine väsinud peaga lihtsam oleks.

MUGAVUS

Taimestiku sisse ja maja seintele on planeeritud suundvalgustid, jalutusradade ääres ja terrassidel paiknevad valguspostid. Hoovi ja terrasside valgustust on võimalik soovi korral sisse ja välja lülitada.Külluslikule rohelusele lisavad kontrasti üle terve hoovi jooksvad värvilised kivikattega kõnniteed, mis on ääristatud istepinkidega.
Maja eest pääseb hoovi jalutusvärava kaudu. Tänavast aiaga eraldatud turvalise sisehoovi keskmes on mänguväljak kiikude ja liivakastidega, et lapsed ja lemmikloomadki elukohast suurt rõõmu tunneks ja vanemad südamerahus neid õue saaks lubada.

LIHTSUS

FISK Residents asub vaid mõneminutilise teekonna kaugusel Tallinna kirevast südalinnast. Liikumine on siin lihtne ning mugav, FISK Residentsi suurepärane asukoht annab võimaluse tunda rõõmu jalutuskäikudest, nautida rattasõitu, eelistada isiklikku autot või hoopiski kiiret ning sujuvat ühistransporti. Läheduses asuvad trammi-, trolli- ja bussipeatused, samuti Balti Jaam.

Rataste hoiustamise jaoks ehitatakse sisehoovi eraldi suletav hoone. Elektriautodele luuakse hoovi laadimise võimalus.
Autode parkimine on viidud krundi tagumisse osasse, tekitades hoovi autode sagimisest vaba ala. Parkimiskohti on 41 sõiduautole.

VÄLISARHITEKTUUR

FISK Residentsi renoveerimisel säilitatakse võimalikult palju algupärast. Krundi täisehitamise asemel jäetakse alles esialgne hoonestusmaht, et säilitada avar sisehoov ja mugav elukeskkond. Rekonstrueerimisel kasutatakse kaasaegsemaid ehituslahendusi ja -tehnoloogiaid.

Kogu elamukompleksi varustab soojaga kaasaegne küttesüsteem automaatse soojasõlmega Tallinna Küte kaugkütte baasil. Kõikidel korteritel on individuaalne kütte – ja ventilatsiooni reguleerimise võimalus, toimub korteripõhine kuluarvestus. Siseviimistlusega korterid on varustatud automaatse soojatagastava ventilatsioonisüsteemiga. Vee- ja kanalisatsioonivarustuse eest kannab hoolt Tallinna Vesi. Tänapäevase sidelahenduse, ülikiire andmeside ja digitelevisiooni tagab Elion.

Peamaja puhul ehitatakse välja fassaadidekoor, mida näeb 1952. aasta originaalprojektijoonistel, kuid mida reaalsuses majale kunagi ei ehitatud. Galeriimaja ning Hoovivilla puhul kasutatakse fassaadi kattematerjalina kiltkivi ja tellist.

Kõigi majade fassaadid soojustatakse tänapäevastele nõuetele vastavalt. Kõikidele majadele paigaldatakse tuletõkkega välisuksed.

Kortermaja trepikodade põrandad kaetakse mitmevärvilise motiiviga mosaiikplaatidega ning renoveeritakse ajaloolised paekivitrepid, mille käsipuud värvitakse põrandaga harmoneeruvalt.

Osade ridaelamubokside trepihalli moodustub läbi kahe korruse aatrium, mida valgustab loomuliku valgusega laes paiknev katuseaken. Avarad katuseaknad valgustavad lisaks kõigi ridaelamubokside II korruse magamistube.

Ridaelamu ühe tiiva boksidele ehitatakse pealt kaetud rõdud, millelt avaneb vaade üle sisehoovi. Enamikke ridaelamu- ja paarismajabokse täiendab suur terrass, mõnel boksil ka kaks. Terrassid on planeeritud ka korterelamu hoovipoolsetele I korruse korteritele.

ARHITEKT

Rekonstrueerimisprojekti on koostanud Guru Projekt. Hoone arhitekt Ivo Rebane on olnud Põhja Tallinna planeerimise ja projekteerimise küsimustega pikalt seotud.

Sama arhitekti ja arendaja koostöös renoveeriti Poska 53 paiknev ajalooline villa, mis sai 2013. aastal Kultuuriväärtuste ameti kõige paremini restaureeritud kultuurimälestise auhinna.

SISEVIIMISTLUS

Eluruumide põrandate kattematerjalina kasutatakse naturaalsest saarepuust liistparketti, mida on luksusliku välimuse ning vastupidavuse saavutamiseks termotöödeldud ja õlitatud. Peamaja II korruse suurtesse korteritesse paigaldatakse parkett kalasabamustris. Suuremat koormust taluvate ruumide (esik, köök, abiruumid jne) põrandad kaetakse maailma suurima keraamikatootja RAK Ceramicsi plaatidega. Peamaja kahes tornis paiknevates eksklusiivsetes korterites katavad põrandaid eriti omanäolised läikivmustad põrandaplaadid.

Siseseinad puhastatakse ja kus on võimalik, tuuakse välja ajalooline tellis – kõikidesse korteritesse luuakse vähemalt üks selline tellissein, mille kontrastsust rõhutavad heledates toonides seinad ja kõrged laed.

Eritellimusel valmistatud kõrged siseuksed ja suured ruudustikaknad annavad korteritele loftiliku avaruse. Peamaja torne ilmestavad ajastutruud poolkaarekujulised aknad, millest avaneb panoraamvaade ümbruskonnale.

SAN. RUUMID

San. ruumide viimistlus ja sisustus kaasnevad siseviimistlusega paketiga.

Vannitubade viimistlemiseks on arhitekt loonud 4 erinevat keraamiliste plaatide lahendust.
Iga pakett koosneb kahest erinevast RAK Ceramics seinaplaadist, millest ühega viimistletakse kogu vannituba ja teisega luuakse kontrastsein. Põrandale paigaldatakse iga paketiga harmoneeruv põrandaplaat.

Vannitubadesse paigaldatakse Schönbergi segisti ja dushikomplekt ning RAK Ceramicsi wc-pott ja valamu koos peegli ning valamukapiga. Kõikides korterites on dušinurk ning osades korterites ka väljaehitatud saun koos elektrikerisega.

San. ruumidesse paigaldatakse laevalgustus.

Siseviimistlusega korterid on varustatud automaatse soojatagastava ventilatsioonisüsteemiga.

PEAMAJA KORRUS TUBE SUURUS m2 TERRASS SAUN PANIPAIK PARKIMIS-
KOHT
HIND STAATUS
korter 1A** I 1 70,1 jah jah Müüdud
korter 2 I 2 38,8 jah jah Müüdud
korter 3 I 3 49,0 jah jah Müüdud
korter 4 II 3 65,1 jah jah Müüdud
korter 5 II 3 70,4 jah jah Müüdud
korter 6 III 3 70,7 jah Müüdud
korter 7 III 3 56,7 jah jah Müüdud
korter 8 I 3 53,2 jah jah Müüdud
korter 9 II 3 86 jah jah Müüdud
korter 10 II 4 95,8 jah jah jah Müüdud
korter 11 III 3 74,2 jah jah Müüdud
korter 12 III 3 70,8 jah Müüdud
korter 13 I 3 64,9 jah jah jah Müüdud
korter 14 I 3 69,4 jah jah jah Müüdud
korter 31 II 2 46,3 jah jah Müüdud

 

GALERII-
MAJA
KORRUS TUBE SUURUS
m2
TERRASS m2
RÕDU m2
SAUN
KAMIN*
PANI-
PAIK
PARKIMIS-
KOHT
HIND STAATUS
boks 15 I,II 4 114 terrass 15,6 + 7,2 saun jah jah Müüdud
boks 16 I,II 5 130,6 terrass 13,4 + 8,8
rõdu 1,9
saun
kamin
jah jah Müüdud
boks 17 I,II 5 130,6 terrass 13,4 + 8,8
rõdu 1,9
saun
kamin
jah jah Müüdud
boks 18
VIDEO!
I,II 6 130,6 rõdu 1,9
terrass 13,4
saun jah jah/2 Müüdud
boks 19 I,II 6 129,4 rõdu 1,9
terrass 13,4
saun jah jah/2 Müüdud
boks 20 I,II 6 156,8 terrass 16,3 + 7,4
rõdu 1,9
saun
kamin
jah jah Müüdud
boks 21 I,II 4 94,8 terrass 8,3 jah jah Müüdud
boks 22 I,II 4 88,1 terrass 9,9 + 8,1 jah jah Müüdud
boks 23 I,II 4 97,8 terrass 10,4 jah jah Müüdud
boks 24 I,II 4 114,5 terrass 7,9 jah jah Müüdud
boks 25 I,II 4 113,3 terrass 7,9 jah jah Müüdud
boks 26 I,II 3 84,4 terrass ühiskasutuses ca 12 jah jah Müüdud
boks 27-1** II 1 35,0 ühiskasutuses ca 6,7 jah jah Müüdud
boks 27-2** II 1 50,8 ühiskasutuses ca 6,7 jah jah Müüdud
boks 28 I 3 68 terrass 38,9 jah Müüdud

 

HOOVIVILLA KORRUS TUBE SUURUS m2 TERRASS m2 SAUN KAMIN* HIND STAATUS
boks 29 I,II 5 98,7 32,9 Müüdud
boks 30 I,II 5 97,4 31,5 Müüdud

* Tähendab kaminavõimalust
** Äripinnad mis muudetakse elamispinnaks 6-9 kuu jooksul

Vaata iga maja kohta lähemalt, klikates selle nimel hinnatabelite kohal.

Peamaja
14 13 12 11 11 10 9 9 8 8 7 6 5 4 4 3 2 1
PEAMAJA KORRUS TUBE SUURUS
m2
TERRASS SAUN PANIPAIK PARKIMISKOHT HIND STAATUS
korter 1A** I 1 70,1 jah jah Müüdud
korter 2 I 2 38,8 jah jah Müüdud
korter 3 I 3 49,0 jah jah Müüdud
korter 4 II 3 65,1 jah jah Müüdud
korter 5 II 3 70,4 jah jah Müüdud
korter 6 III 3 70,7 jah Müüdud
korter 7 III 3 56,7 jah jah Müüdud
korter 8 I 3 53,2 jah jah Müüdud
korter 9 II 4 86 jah jah Müüdud
korter 10 II 4 95,8 jah jah jah Müüdud
korter 11 III 3 74,2 jah jah Müüdud
korter 12 III 3 70,8 jah Müüdud
korter 13 I 3 64,9 jah jah jah Müüdud
korter 14 I 3 69,4 jah jah jah Müüdud
korter 31 II 2 46,3 jah jah Müüdud

** Tulenevalt kinnistu sihtotstarbe jaotusest ( 90 % elamu- ja 10 % ärimaa ) müüakse tärniga märgistatud korterid äripinnana.

Kõikide korterite hinnas sisaldub eraldiseisev panipaik suurusega 0,8 ruutmeetrit, va korter nr 1.
Kõikide korterite juurde kuulub üks tasuta parkimiskoht, kokkuleppel arendajaga võimalik parkimiskohti juurde osta.

Loe iga korteri kohta lähemalt, klikates sellele hinnatabelis.

Galeriimaja
boks 28 boks 27 boks 27 boks 26 boks 26 boks 25 boks 25 boks 24 boks 24 boks 23 boks 23 boks 22 boks 22 boks 21 boks 21 boks 20 boks 20 boks 19 boks 19 boks 18 boks 18 boks 17 boks 17 boks 16 boks 16 boks 15 boks 15
GALERII-
MAJA
KORRUS TUBE SUURUS
m2
TERRASS m2
RÕDU m2
SAUN
KAMIN*
PANI-
PAIK
PARKIMIS-
KOHT
HIND STAATUS
boks 15 I,II 4 114 terrass 15,6 + 7,2 saun jah jah Müüdud
boks 16 I,II 5 130,6 terrass 13,4 + 8,8
rõdu 1,9
saun
kamin
jah jah Müüdud
boks 17 I,II 5 130,6 terrass 13,4 + 8,8
rõdu 1,9
saun
kamin
jah jah Müüdud
boks 18 I,II 6 130,6 rõdu 1,9 saun jah jah/2 Müüdud
boks 19 I,II 6

129,4

terrass 10 + 8,8 saun jah jah/2 Müüdud
boks 20 I,II 6 156,8 terrass 16,3 + 7,4
rõdu 1,9
saun
kamin
jah jah Müüdud
boks 21 I,II 4 94,8 terrass 8,3 jah jah Müüdud
boks 22 I,II 4 88,1 terrass 9,9 + 8,1 jah jah Müüdud
boks 23 I,II 4 97,8 terrass 10,4 jah jah Müüdud
boks 24 I,II 4 114,5 terrass 7,9 jah jah Müüdud
boks 25 I,II 4 113,3 terrass 7,9 saun jah jah Müüdud
boks 26 I,II 3 84,4 terrass ühiskasutuses ca 12 jah jah Müüdud
boks 27-1** II 1 35,0 ühiskasutuses ca 6,7 jah jah Müüdud
boks 27-2** II 1 50,8 ühiskasutuses ca 6,7 jah jah Müüdud
boks 28 I 3 68 terrass 38,9 jah Müüdud

 

* Tähendab kaminavõimalust
** Tulenevalt kinnistu sihotstarbe jaotusest ( 90 % elamu- ja 10 % ärimaa ) müüakse tärniga märgistatud korterid äripinnana

Loe iga boksi kohta lähemalt, klikates sellele hinnatabelis.

Hoovivilla
boks 29 boks 29 boks 30 boks 30
HOOVIVILLA KORRUS TUBE SUURUS
m2
TERRASS
m2
SAUN
KAMIN*
VIIMISTLUSEGA
HIND
STAATUS
boks 29 I,II 5 98,7 32,9 Müüdud
boks 30 I,II 5 97,4 31,5 Müüdud

Paarimajabokside juurde kuulub üks tasuta parkimiskoht, kokkuleppel arendajaga võimalik parkimiskohti juurde osta.

Loe iga boksi kohta lähemalt, klikates sellele hinnatabelis.

JARNO KAUPMEES
müügijuht
tel: (+ 372) 51 20 378
email: jarno@fisk.ee

FISK OÜ
Nafta 1, Tallinn


Veebis esitletud graafilised materjalid on illustreeriva iseloomuga ning võivad sisaldada ebatäpsusi. FISK OÜ ei oma autoriõigusi kõigile esitletud fotodele.

PROJEKT VALMIB KAHE ETAPINA:
* Peamaja (korterelamu) – suvel 2015
* Galeriimaja (ridaelamu) – sügisel 2015
* Hoovivilla (paarismaja) – sügisel 2015
MÜÜK TOIMUB KOLME ETAPINA:
*Sobiva korteri leidnud Kliendiga sõlmitakse broneerimisleping, mille sõlmimisel tasub Klient 5% ostuhinnast.
* Järgmisena sõlmitakse Kliendiga notariaalne võlaõiguslik ostu-müügileping, mille eelduseks on Kliendi poolt tasutud 20% korteri hinnast.
*Elamu valmimisel sõlmitakse Kliendiga notariaalne asjaõiguslik leping ning Kliendil tuleb tasuda ülejäänud 80% ostuhinnast. Seejärel toimub korteri omandiõiguse üleminek Kliendile.
LEPINGU HINNAS SISALDUB:
* Korteri ja hoone valmidus vastavalt projektile ja valitud siseviimistluspaketile.
* Tasu tehnovõrkude (elektri-, vee-, kaugkütte- ja kanalisatsioonitrasside) rajamise ning nendega liitumise eest.LEPINGU HINNAS EI SISALDU:
* Müügilepingu sõlmimisega seotud notaritasu ja riigilõiv.
* Liitumistasu telefoniside, andmeside, kaabeltelevisioonivõrguga ja valvesignalisatsiooniga liitumiseks.

 

Kersti Ivanov
Kersti Ivanov
SEB
Partnersuhete juht
Tel: 665 5057
Mob: 512 2363
Kersti.Ivanov@Seb.ee
www.seb.ee
Gerli Raid
Gerli Raid
Swedbank
Erakliendihaldur
Tel: 888 8314
Gerli.Raid@Swedbank.ee
www.swedbank.ee

PARTNERID

MööblimeisterCharma